MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.


Nasz Hotel zajmuje się również przygotowaniem wesel na naszej sali bankietowej lub w miejscu wskazanym przez Państwa. Informujemy że, wszystkie potrawy przygotowywane są w naszej kuchni.
Brak dopłat za klimatyzację, brak dopłat za media, wszystko w cenie.
ORAGANIZUJESZ   WESELE ?   ZADZWOŃ !

PROSIMY UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA OGLĄDANIE SALI


 
Na przyjęciu weselnym oferujemy Państwu między innymi:
 
PIECZONE PROSIAKI - PODAWANE BEZPOŚREDNIO NA SALI WESELNEJ
 
PIECZONE SZYNKI - PODAWANE BEZPOŚREDNIO NA SALI WESELNEJ
 
DANIA Z DESKI

DESKA SERÓW  
 
DESKA RYB WĘDZONYCH
 
STÓŁ WIEJSKI
 
STÓŁ SZWEDZKI
 
STÓŁ OWOCOWYCH ROZMAITOŚCI
 
 
MENU WESELNE, USTALAMY DWA TYGODNIE PRZED WESELEM


 
 
W przypadku wesel we wskazanym miejscu, możemy zapewnić Państwu namiot weselny o dowolnych gabarytach, stoły, krzesła, wystrój, zastawę do 500 osb + menu weselne w formie cateringu.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną