MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Zapraszamy do Centrum SPA w naszym Hotelu, tutaj mogą Państwo skorzystać z dobroczynnego działania sauny fińskiej, parowej oraz caldarium. Zapraszamy również do kąpieli w basenie, a po nich czas na wewnętrzne lub zewnętrzne jacuzzi, które przyniosą Państwu prawdziwy relaks i odprężenie.
Dla chętnych, chcących popracować nad swoją kondycją przygotowaliśmy salę gimnastyczną, studio cardio oraz siłownię wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Do Państwa dyspozycji są prowadzone przez instruktorów ćwiczenia pilates, aerobiku oraz aqua aerobiku na basenie.
 
Nie muszą Państwo planować dalekich podróży by w pełni zregenerować siły. W Polsce również można odetchnąć od codzienności, podarować sobie chwile relaksu i zadbać o zdrowie. W centrum SPA połączą Państwo wypoczynek z poprawą kondycji, zdrowia i urody.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną