MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Hotel w zakresie gastronomii wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodnością ofert.

Nasza restauracja to eleganckie, ciepłe oraz niezobowiązujące miejsce dla każdego, w którym delikatna i lekka kuchnia polska codziennie zaskakuje nowymi specjałami. Nasi mistrzowie kuchni codziennie przygotowują dla Państwa specjały tradycyjnej kuchni polskiej, jak i rarytasy z kuchni innych zakatków globu. Kulinarne dzieła przygotowywane są z wielką starannością, tylko ze świeżych i sprawdzonych składników. Szef kuchni wraz z personelem, każdego dnia przygotowuje świeże pierogi, kopytka, kołduny czy makarony.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór alkoholi, w tym win z winnic niemalże całego świata, które zachęcą Państwa do delektowania się ich smakiem w wyjątkowej atmosferze przy dźwiękach subtelnej muzyki i profesjonalnej, troskliwej obsłudze.
 
Na wyjątkowy nastrój naszej restauracji niewątpliwie wpływają świeże kwiaty, stoły nakryte haftowanymi obrusami, delikatne światło i dyskretna muzyka płynąca wieczorami z pianina.

W cieplejszych porach roku zapraszamy do naszego ogrodu z altanami i przepiękną zielenią oraz na tarasy usytułowane wokół restauracji, na których rozstawione są stoliki.Wyjątkowość ucztowania na tarasie uzupenia magiczny ogród. Słychać tu śpiew ptaków, szum wody z fontanny i dźwięki delikatnej muzyki. Po zachodzie słońca, można pozostać nadal na tarsie otulając się kocem i chłonąc wyjątkową atmosferę, płonących świec i pochodni.

Nasz restauracja ma również doskonałe warunki do organizacji bankietów, balów jak i wesel. Specjalnie przystosowana jest do tego, by każda impreza miała wspaniałą oprawę a wpływa na to nie tylko mistrzowska kuchnia, ale także doskonałe wyposażenie i odpowiednie dostosowanie wnętrza.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną