MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Oprócz komfortowych warunków pobytowych, dodatkowo proponujemy Państwu korzystanie z Parku Wodnego, w skład którego wchodzą:

    basen rekreacyjny z falą (dugość 10m, szerokość 12m, głębokość do 1,5m),
    basen sportowy (dugość 25m, szerokość 12m, gbokość od 1,6m do 3,2m),
    3 baseny z hydromasażem - borowinowym, magnezowo-wapniowym, ługowym - które niewątpliwie wpłyną na poprawię Pastwa samopoczucia,jak i krążenie krwi, uśmierzą bóle ciała, mięśni i stawów, zapewni pełen relaks psychiczny i fizyczny,

Zapraszamy również na:
    dwa tory zjeżdżalni,
    brodzik dla dzieci (gbokość do 40 cm),
    trzy sauny: dwie suche i jedna parowa,
    grota solna,
    jaskinia śnieżno-lodowa.

Grupy zorganizowane:
Warunkiem przyjęcia grupy jest rezerwacja telefoniczna, w której prosimy podać: przybliżoną ilość dzieci, ich wiek oraz dzień i godzin przyjazdu.
Grupa może liczyć od 10 do 35 osób.

W przypadku grup szkolnych wymagana jest obecność opiekuna:

Grupa do 12 lat - 1 opiekun na 10 osób.
Grupa powyżej 12 lat - 1 opiekun na 15 osób.
Grupy dzieci w wieku przedszkolnym - 1 opiekun na 7 dzieci.
Opiekun korzysta z basenu nieodpłatnie w celu opieki nad grupą.
Każde dziecko otrzymuje oddzielną szafke na ubranie oraz ręcznik.
Płatność za grupy powinna być dokonana gotówką na miejscu.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną