MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Panoramy sferyczne 360

Panorama sferyczna czyli specjalny rodzaj fotografii, a może bardziej prezentacji fotografii przedstawionych jako wirtualna kula. Fotografia taka przedstawia obraz z kątem widzenia 360 stopni.

Jako synomin panoram sferycznych znana jest nazwa VR (Virtual Reality). Panorama sferyczna wykonania jest specjalną techniką pozwalającą na interaktywne oglądanie fotografii. Oglądający ma wrażenie, że znajduje się wewnątrz wirtualnej kuli i za pomocą łapki kursora wskazuje miejsce, które chce w danej chwili obejrzeć (najczesciej przez przeciągnięcie na ekranie lub przez kliknięcie na ikonę).
Przeglądanie panoram sferycznych 360 stopni sprawia wrażenie oglądania danego miejsca w przestrzeni.

Wiele panoram sferycznych 360 stopni często łączonych w jedną wirtualną wycieczkę po hotelu lub innym obiekcie np. turystycznym. Dzięki temu, klikając na odpowiednio wyróżnione miejsca w panoramie można przechodzi między lokalizacjami. W każdej z nich znajduje się wirtualna kula - czyli panorama sferyczna. W panoramie mogą być też zawarte elementy dodatkowe, jak fotografie oglądanych miejsc, opisy lub mapa lokalizacji (np. plan budynku/hotelu) lub umiejscowienie na mapie Google.

Panoramy sferyczne - hotele, lobby, sale konferencyjne, pokoje, spa

 

 

 

 

Panoramy sferyczne hoteli to bardzo efektowny sposób prezentacji oferty hotelu. Klient przed odwiedzinami w hotelu/pensjonacie/restauracji może najpierw obejrzeć bardzo dokładnie wnętrza. Jest to ciekawsze od przeglądania samych statycznych fotografii, bo na fotografii nie widać, co jest za fotografującym ... Bardzo często w przypadku hoteli prezentowane są: panoramy lobby, panorama restauracji, panorama restauracji oraz obiektów, których wygląd i styl może interesować potencjalnego klienta: basen, bilard, salon spa itp.

Panoramy sferyczne - restauracje, kawiarnie

 

Panoramy sferyczne - sklepy, biura

 

 

Panoramy sferyczne są często wykorzystywane w firmach do prezentacji ekskluzywnego wyposażenia biura lub do prezentowania wyglądu sklepu. Często pokazanie np. w sklepie internetowym panoramy fizycznego oddziału sklepu z bogato ypełnionymi półkami wzbudza zaufanie kupujących, uwiarygadnia sklep i zachęca do zakupów.

Panoramy sferyczne - krajobrazy, plener, przyroda

Panoramy sferyczne hoteli to bardzo efektowny sposób prezentacji oferty hotelu. Klient przed odwiedzinami w hotelu/pensjonacie/restauracji może najpierw obejrzeć bardzo dokładnie wnętrza. Jest to ciekawsze od przeglądania samych statycznych fotografii, bo na fotografii nie widać, co jest za fotografującym ... Bardzo często w przypadku hoteli prezentowane są: panoramy lobby, panorama restauracji oraz obiektów, których wygląd i styl może interesować potencjalnego klienta: basen, bilard, salon spa itp.

Panoramy sferyczne - restauracje, kawiarnie

 

Panoramy sferyczne - krajobrazy, plener, przyroda

Panoramy sferyczne turystyczne wykorzystuje sie do pokazania ciekawych miejsc w terenie. Istnieje wiele panoram z charakterystycznych miejsc w Tatrach, na Jurze Krakowsko - Czestochowskiej oraz w regionach zabytkowych budowli.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną