MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Profesjonalny projekt graficzny

Każdy nasz projekt jest całkowicie indywidualny, dopasowany do potrzeb, wymagań i gustu Klienta. System nie ma żadnych ograniczeń w układzie strony - każdy element może być umieszczony w dowolnym miejscu zgodnie z wytycznymi.

Mając na uwadze możliwość rozbudowy systemu i dodawanie elementów graficznych w przyszłości, sugerujemy Klientom, jaki układ będzie dla nich najwłaściwszy.

Oferty specjalne - moduł dedykowany dla branży hotelowo-gastronomicznej

Moduł ofert specjalnych daje możliwość prezentacji na stronie internetowej najważniejszych punktów z oferty w sposób bardziej wyeksponowany.

Można tworzyć dowolną liczbę ofert specjalnych, które będą wyświetlać się na stronie głównej w sposób automatyczny. Istnieje możliwość ustalenia daty i godziny rozpoczęcia i zakończenia wyświetlania oferty specjalnej, przez co mogą one być przygotowywane z wyprzedzeniem i nie ma konieczności pamiętania o ich wyłączaniu, gdy przestają już być aktualne.

Do każdej oferty można wczytać fotografię wyświetlaną w formie bannera graficznego, który będzie nawiązywał do treści oferty przyciągając wzrok osoby przeglądającej stronę internetową.

Samodzielne definiowanie formularzy zapytań on-line

Nasz system oferuje możliwość tworzenia struktury formularza zapytania, przygotowanego do konkretnej oferty prezentowanej na stronie.

Można stworzyć formularz i dołączyć go do dowolnej podstrony. Formularzy może być wiele, mogą zawierać wiele różnych typów pól, można ustalać, które pola są wymagane oraz tekst wiodący przed całym formularzem.

Można zaznaczyć opcję aby treść formularza była wysyłana po jego wypełnieniu także do osoby, która go wypełnia.

Każdemu z formularzy można ustalić osobny adres e-mail, na który zostanie on przesłany. Szczególnie jest to wygodne w przypadku, gdy do obsługi różnego rodzaju klientów jest przydzielona inna osoba.

Co to jest System Zarządzania Treścią (CMS) i co umożliwia

System zarządzania treścią (ang. Content Management System, CMS) to aplikacja internetowa, która umożliwia zarządzanie stroną internetową w sposób w pełni zautomatyzowany. Za jego pomocą można edytować podstrony, zarządzać aktualnościami na stronie, zarządzać menu na stronie, dodawać fotografie, załączniki, filmy i wiele innych. Więcej szczegółów pod adresem www.trustnet.pl/cms

Autorski system zarządzania treścią z możliwością rozbudowy i integracji z aplikacjami zewnętrznymi

Ze względu na fakt, że cały system zarządzania treścią, w oparciu o który tworzona jest strona internetowa, jest autorską aplikacją, nie ma ograniczeń co do przygotowania dowolnej funkcjonalności wg wymagań Klienta. Bardzo często ma to zastosowanie w sytuacjach kiedy istnieje konieczność zintegrowania strony internetowej z jakimś zewnętrznym oprogramowaniem jak np. system rezerwacji, system zbierania zamówień, system meteo lub dowolny inny.

Istnieje możliwość integracji strony z serwisami społecznościowymi, np. Facebook. Przykładowe zastosowanie to automatyczne dodawanie buttonika "Lubię to" przy treści aktualności.

Newsletter

Możliwość zapisywania się użytkowników do listy wysyłkowej. Sposób dokonania zapisu zabezpieczony jest przed spamem. Istnieje możliwość tworzenia dowolnych grup wysyłkowych, do których można importować adresy e-mail.

Mailing z newslettera wysyłany jest w taki sposób, aby programy pocztowe i serwery nie traktowały go jako spam - e-maile wysyłane są pojedynczo w odstępach czasowych.

Studio fotograficzne

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, którzy zgłaszają nam, że do wykonania nowej strony internetowej nie posiadają własnych fotografii, wprowadziliśmy do naszej oferty nową usługę.

Oferujemy wykonywanie sesji fotograficznych plenerowych (np. obiektów Klienta, biur, hal produkcyjnych itp) jak również fotografii studyjnych. Na życzenie Klientów wykonujemy również retusz zrobionych fotografii.

Przeznaczenie fotografii

Fotografie przeznaczone są głównie do celu zamieszczenia ich na stronach internetowych, ale klient otrzymuje od nas gotowe fotografie w rozdzielczości mogącej mieć zastosownaie w druku. Wraz z fotografiami przekazujemy prawa autorskie majątkowe z możliwością wykorzystywania fotografii na dowolnych polach eksploatacji (zgodnie z art. 50 Ustawy o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych).

Technikalia, procedury, obróbka

Wykonując sesję fotograficzną wykonujemy zawsze większą liczbę fotogafii niż Klient początkowo zleca. Po wstępnej selekcji fotografii prezentujemy Klientowi dużą liczbę fotografii to przejrzenia i ostatecznego wyboru. Wybrane przez Klienta fotografie są poddawane podstawowej obróbce, tj. korekta nasycenia barw, kontrastów, wyostrzanie, kadrowanie - zależnie od potrzeb dla konkretnej fotografii.

W niektórych przypadkach Klient może zlecić obróbkę zaawansowaną niektórych fotografii jak np. wyretuszowanie z fotografii niepotrzebnych elementów. Taka obróbka często zdarza się przy fotografowaniu budynków - niekiedy w momencie fotografowania przed budynkiem stoi samochód, którego w fotografii docelowej nie powinno być lub występują jakieś plamy na elewacji, w lustrzanych oknach odbija się sąsiednia posesja itp.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną