MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Zapraszamy do spotkań w naszym lokalu. Do dyspozycji Państwa oddajemy 8 torów bowlingowych, stoły bilardowe, dart, drink bar. Zadbamy podczas waszego spotkania o stronę kulinarną, przygotowując ciepłe posiłki, zimne przekąski... Proponujemy szkolenie z bowlingu "w pigułce", zorganizowanie i poprowadzenie mini turnieju. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem audio-wizualnym: nagłośnieniem, mikrofonem bezprzewodowym. Istnieje możliwość wynajmu lokalu kręgielni na wyłączność. Gwarantujemy dobrą zabawę.

Zachęcamy również do zakupu karnetów dla pracowników w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Karnety uprawniające do gry w kręgle w naszej Kręgielni to doskonały sposób na rozrywkę nie tylko dla Państwa pracowników ale także dla rodziny czy znajowmych. Każdy posiadacz karnetu może zaprosić kilka osób do wspólnej gry (maksymalnie 6 osób na 1 torze). Wszystkie niezbędne informację uzyskają Państwo pod numerem tel. 032 261 40 10.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną