MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.


Dumą hotelu są dwie SALE KONGRESOWE o powierzchni 1600m2 i 1800m2, położone na tym samym poziomie, mogące pomieścić podczas obrad do 1500 osób każda.

Do dyspozycji ponadto oddajemy 24 przestronne, klimatyzowane i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne o różnej wielkości od 75 do 750 m2, położone na dwóch kolejnych poziomach, co ułatwia komunikację przy organizacji dużych kongresów.
 

Wyposażenie techniczne sal kongresowych oraz położone w pobliżu sal 3 garderoby dla artystów to idealne warunki do organizacji różnego rodzaju imprez firmowych, uroczystych bankietów połączonych z występami artystycznymi gwiazd, kabaretów, koncertów, festiwali tanecznych. Każda z sal kongresowych posiada scenę o powierzchni 80m2 oraz parkiet o wymiarach 260m2 i 350m2.

 

Przestronne hole i korytarze w Centrum Kongresowym zaprojektowano z myślą o organizacji imprez o charakterze wystawienniczo - targowym. W biurze Obsługi Konferencji można skorzystać z kserokopiarki, komputera i internetu oraz zamówić wykonanie banerów reklamowych i tablic informacyjnych.

Jedna sala konferencyjna, wielkością dostosowana do ilości uczestników zameldowanych w hotelu, wraz z wyposażeniem standardowym udostępniona jest nieodpłatnie (dotyczy grup powyżej 40 osób).

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną