MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Naszych gości, zarówno hotelowych, jak i okolicznych sąsiadów zapraszamy do klubu jeździeckiego. Dla każdego mamy czas dla każdego znajdzie się siodło.

Osobom początkującym oferujemy naukę jazdy konnej na lonży i padoku.

Dla wytrawnych, czujących się pewnie w siodle polecamy jazdę konną w terenie.

Dla najmłodszych Gości polecamy przejażdżki kucykami.

Polecamy również przejażdżki bryczkami oraz wozami konnymi po malowniczej okolicy m.in. wycieczki do Parku Dzikich Zwierząt lub do pobliskich rezerwatów przyrodniczych:

  
Grupom zorganizowanym proponujemy program integracyjny - wyprawy bryczkami i wozami konnymi połączone ogniskiem w lesie i pieczeniem kiełbasek, grzanym winem oraz muzyką na żywo.

Zimową porą szczególnie polecamy kuligi z pochodniami, zaśnieżonymi leśnymi duktami na skraj Puszczy Piskiej.

Klub Jeździecki  czynny codziennie:
niedziela - czwartek  w godz. 10.30 - 17.00
piątek - sobota w godz. 09.00 - 18.00

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną