MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Nasz Hotel to szczególne miejsce zlokalizowane w urokliwej miejscowości. Czas spędzony tutaj z pewnością odkryje przed Państwem zupełnie nową jakość wypoczynku, jak również odprężenia. Nasz pozornie niewielki hotel mieści w sobie nowoczesne centrum SPA & wellness, mamy profesjonalne centrum konferencyjne, a na ucztę zapraszamy do wyśmienitej restauracji. Dzień zaś można zakończyć lub też rozpocząć na basenie. W architekturze hotelu dominują szlachetne materiały, takie jak kamień, szkło i cegła. Unikalnego charakteru całości dodają współczesne rzeźby, obrazy i stonowana kolorystyka.

Czekają na Państwa 92 pokoje i apartamenty, niemalże każdy z malowniczymi widokami na okolicę. Firmom, ale nie tylko proponujemy przestronne sale, specjalnie przygotowane na kongresy, konferencje, szkolenia, sympozja itp. Nasze sale wyposażyliśmy w niezbędny sprzęt techniczny, nowoczesny system nagłaśniający, istotny na tego rodzaju spotkaniach. Czas wolny przyjemnie upływa w restauracjach czy barach, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu docenią uroki ogrodu, altan i ścieżek spacerowych. Można również skorzystać z kortów tenisowych lub boiska sportowego. Z kolei instytut wellness & spa, oferujący szereg zabiegów kosmetyczno-pielgnujących, to miejsce dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowie i urodę.

Uwaga nasz Hotel jest przyjazny zwierzętom

Czworonożni pupile, przyjaciele, są mile widziani w naszym hotelu. Psy, koty oraz inne zwierzaki czują się u nas jak w domu, a otaczające hotel ścieżki i leśne trakty to doskonałe miejsce na długie i radosne spacery. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 30 zł/dob.

Jako nasi Goście możecie Państwo korzystać z rozmaitych atrakcji, które uprzyjemniają pobyt w naszym hotelu. ZAPRASZAMY

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną