MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Coffee bar to doskonałe miejsce dla tych Państwa, którzy pragną rozkoszować się doskonałym smakiem świeżo zmielonej kawy. Cudownie pachnąca kawa z filigranowymi wzorami w filiżankach – zwana jest sztuką latte art. I na pewno zachwyci każdego gościa.
W filiżance kawy odkryć możemy magiczny świat, rysując na jej powierzchni piękne wzory mlekiem, które połączą przyjemność picia kawy ze świetną zabawą oraz nowoczesnym klimatem. Oferujemy nie tylko espresso ale również kilka rodzajów kaw smakowych i mrożonych. Nasi bariści to odpowiednio wyszkoleni młodzi ludzie.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną