MENU
NEWSLETTER

Konkurencyjne bramy skrzydłowe częstochowa.  Jeśli szukasz zwyżki Częstochowaodwiedź firmę transwoj. Bezpieczne espiro next - Espiro. Kancelaria i rozwód Częstochowa.

Po relaks, odprężenie i witalność zapraszamy do Wellness. Dla naszych gości przygotowaliśmy 30 pomieszczeń do różnych form rekreacji i odnowy.

Basen z systemem dysz oraz atrakcji wodnych, zbudowany w technologii stali nierdzewnej. Ponadto jacuzzi z podgrzewaną woda i systemem dysz dennych i ściennych wraz z ławeczkami z masażami powietrznymi.

W ogrodzie hotelowym można miło spędzić czas razem z całą rodziną, gdyż zapewnimy Państwu bezpieczny i ogrodzony plac zabaw z atrakcjami dla dzieci.

Jest to dogodne miejsce na konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne i plenerowe, na aktywny wypoczynek jak i słodkie lenistwo. Amatorzy czynnego wypoczynku mogą skorzystać z wielu atrakcji wodnych, proponowanych przez Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji. Dla tych którzy wolą czuć ląd pod nogami, proponujemy liczne trasy rowerowe, szlaki dla pieszych wędrowców doskonale nadające się do nordic walkingu.

Dodatkowym atutem jest bliskość atrakcji turystycznych takich jak wspaniałe ruiny zamków, zabytkowy klasztor, dworek, pałac w zabytkowym kompleksie parkowym, rezerwat Parkowy wraz z źródłami rzeki i wiele innych.

Prosimy pamiętać, że Hotel Demo nie istnieje naprawdę. Jest to tylko wizualizacja możliwości promocji obiektów hotelowych w internecie.

Jeżeli podoba się Państwu ta strona i chcielibyście mieć stronę tej klasy jakościowej dla swojego hotelu, restauracji czy pensjonatu - zapraszamy do kontaktu z naszą firmą: TRUSTNET

NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI
Ten hotel nie istnieje naprawdę. To jest strona demonstracyjna stron dla branży hotelowo-gastronomicznej opartych na systemie zarządzania treścią przygotowanych przez firmę TRUSTNET. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszych produkcji.
Przypominamy - Hotel DEMO nie istnieje naprawdę.
WYCIECZKA WIRTUALNA

Dzięki panoramom sferycznym możesz zwiedzić nasz hotel bez wychodzenia z domu. Jesteśmy gotowi dokładnie pokazać jakiej jakości usług możecie się Państwo spodziewać odwiedzajac nasz hotel osobiście. Prezentujemy możliwość wirtualnej wędrówki po naszym hotelu. Zapraszamy.


Zobacz wycieczkę wirtualną